Burak Yılmaz'a tehdit: İçeride görüşürüz

Burak Yılmaz'a tehdit: İçeride görüşürüz
Burak Yılmaz'a tehdit: İçeride görüşürüz
Sarı-kırmızılı kulüpte işlerin kötü gitmesi, Florya'da da tansiyonun yükselmesine yol açtı.

Sık sık yaşanan tartışmaların son aktörlerinin Burak Yılmaz ile Albert Riera olduğu ve ikilinin Fenerbahçe derbisi öncesi birbirine girdiği ortaya çıktı.

Cimbom'da yine yeniden Hagi


Habertürk 'ün haberine göre; son olay ise şöyle gelişti: 10 Kasım’da Kadıköy’de oynanan derbiden bir gün önce tesislerde yapılan taktik çift kalede sinirler gerildi. Albert Riera ve Burak Yılmaz önce sözlü olarak birbirleriyle tartıştı. Diğer futbolcular önce bu durumu fazla önemsemedi ve tarafların daha fazla tatsızlık yaşanmadan konuyu kapatacağını düşündü. Ancak tam tersi oldu. Gerilim daha da arttı ve ikili birbirinin üzerine yürüdü.

İtiş kakışlar yaşanırken, takım arkadaşlarının araya girmesiyle Burak ve Riera yumruklaşmanın eşiğinden döndü. Oynamamanın da etkisiyle idmanlarda oldukça agresif olduğu bildirilen Riera’nın bu sırada “Seninle içeride görüşeceğiz. Soyunma odasında gününü görürsün” diye tehditler savurduğu öğrenildi.

Amrabat'a bir talip daha


SAKİNLEŞTİRDİ, CEZAYI KESTİ

İngiltere ’de Balotelli ile yaşadığı kavgalarla tanınan Roberto Mancini, Burak ve Riera’yı sakinleştirmek için yoğun çaba harcadı. Mancini’nin ikiliyle görüşmesiyle tansiyon düştü. Buna rağmen kavgacıların arasındaki soğukluk idman sonuna kadar sürdü. Soyunma odasında ise bir tatsızlık yaşanmadığı ifade edildi.

Mancini’nin sakat olan Hakan’ın yokluğunda Fenerbahçe maçında sol bekte Riera ile Dany’i oynatma konusunda kararsız kaldığı, kavganın ardından İspanyol yıldızı tribüne gönderdiği belirtildi.

Nuri Şahin sürprizi