Burak'tan taraftara; Mahcup etmeyeceğim

Burak'tan taraftara; Mahcup etmeyeceğim
Burak'tan taraftara; Mahcup etmeyeceğim
Kopenhag karşısında iki net pozisyondan yararlanamayan Burak Yılmaz, kendisine destek olan taraftarlara teşekkür etti.

Radikal.com.tr - Galatasaray 'da son haftalardaki şanssızlığını Kopenhag maçında da sürdüren Burak Yılmaz, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Golcü futbolcu, 3-1'lik skor ve sergiledikleri futbol ile ilgili olarak, "Her şeyiyle hak edilmiş bir galibiyet aldık. 65-70 dakika çok iyi oynadık. Son dakikalarda, skorun da etkisiyle gevşedik ve golü yedik. Tüm hocalarımızı, takım arkadaşlarımı ve taraftarlarımızı kutluyorum. Grupta şansımız devam ediyor. Kopenhag'da da kazanırsak şansımız çok çok daha büyüyecek. Şimdi artık Kayserispor maçı var. Ligi de elimize almamız lazım. Orada da seri galibiyetler almak istiyoruz" dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların kendisine desteği sorulduğunda Burak, "Tüm taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bu destek karşısında çok özel anlar yaşadım. Gururlandım ve duygulandım. Pozisyona giriyorum, atamıyorum ama çalışmaya devam ediyorum. Bu şanssızlığı kıracağıma inanıyorum. Gol atmaktan da kaçırmaktan da bıkmayacağım. Bana inanan taraftarları mahcup etmeyeceğim" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli oyuncu, "İnsanlar beni değiştirmeye çalışıyor. Ben de bu değişime ayak uydurmaya çalışıyorum. Açıkçası gol atamadığım için çok üzülüyorum. Tüm takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bu akşam benim için ayrı gurur dolu bir akşam oldu. Herkes bunun keyfini çıkarsın" şeklinde konuştu.