"Burası Putin'in Rusya'sı mı?"

"Burası Putin'in Rusya'sı mı?"
"Burası Putin'in Rusya'sı mı?"
Galatasaraylı yöneticiler, Mancini'nin hem Cimbom hem de İtalya Milli Takımı'nın başında bulunmasının söz konusu olmayacağını söylediler.

Roberto Mancini’nin adı yeniden İtalya Milli Takımı ile birlikte anılmaya başlarken, buna en sert tepki Galatasaray Yönetimi’nden geldi.

Galatasaray'ın yıldızları fark attı


Milliyet'in haberine göre; Mancini’nin İtalyan Milli Takımı’na gitmesinin söz konusu olmadığını açıklayan idareciler, “Hocamızla pazarlık yapılırken kesinlikle milli takım gündeme gelmedi. Söylendiği gibi, ‘Milli takımından teklif gelirse serbest kalır’ maddesi koydurma isteği de olmadı. Galatasaray’ın 3 yıl boyunca hocası olacağını ve böyle kalacağını her fırsatta dile getiriyor. Başkan Ünal Aysal da, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan da, hocamız Roberto Mancini de kendisine sorulduğunda böyle özel bir madde bulunmadığını söylediler” ifadesini kullandı.

Mancini’nin İtalyan Milli Takımı ile birlikte Galatasaray’ı yönetmesinin söz konusu bile olamayacağına vurgu yapan yöneticiler, "Bu model 1960’lı yıllarda kaldı. Ya da Putin’in Rusya’sında! Galatasaray, Mancini ile önemli bir projeye imza attı. İtalyan hoca, 2016 yılına kadar bu takımın başında kalacak. Gönül ister ki bu beraberlik devam etsin, Mancini başarılar kazansın ve daha uzun yıllar bu kulübe hizmet etsin" şeklinde konuştu.

Asisti yaptı, hediyeyi kaptı


ORTALIĞI KARIŞTIRDI!

İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Giancarlo Abete, Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini ile ilgili yaptığı yorum , futbol dünyasında fırtınalar estirdi.

Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 Dünya Kupası ve milli takımın geleceğine ilişkin İtalyan SkyTG24 kanalına konuşan Giancarlo Abete, Mancini’nin milli takımın başına geçip geçmeyeceği iddiasını, “Mancini? Beğendiğim çok teknik adam var, ancak hepsinden daha çok Prandelli’yi beğeniyorum. Şimdiye kadar başka bir antrenörle temasa geçmedik” diye yanıtladı.

Drogba'yı devirdiler!