Bursa fikstürden memnun kaldı

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Sedat Kaya, ligin ilk üç haftasında Gaziantepspor, Beşiktaş ve Galatasaray ile üst üste karşılaşacak olmalarının kendilerini korkutmadığını söyledi.

BURSA - Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Sedat Kaya, ligin ilk üç haftasında Gaziantepspor, Beşiktaş ve Galatasaray ile üst üste karşılaşacak olmalarının kendilerini korkutmadığını söyledi. Kaya, 2003-2004 sezonu fikstürüyle ilgili değerlendirmesinde, ligde kolay maç olmadığını, bu yüzden fikstürü olumlu karşıladıklarını bildirdi. İlk maçta kendi sahalarında Gaziantepspor ile oynadıktan sonra geçen yılın şampiyonu Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşacaklarını anlatan Kaya, "Üçüncü hafta ise Galatasaray'ı evimizde konuk edeceğiz. Lige iyi bir başlangıç yapmak için Beşiktaş ve Galatasaray ile üst üste oynayacağımız maçları lehimize çevirmenin yollarını arayacağız. Zorlu takımlarla başlangıç, bizim için avantaj olacaktır" dedi.
Kaya, milli maçlar nedeniyle tatil yapmak için Teknik Direktör Gheorghe Hagi'den izin alan kaptan Okan Yılmaz'ın bugün kampa katılacağını bildirdi. Okan'ın da kafileye dahil olmasının ardından, sakatlığı süren Tayfun dışında eksik oyuncuları kalmadığını anlatan Kaya, "Takımımız Teknik Direktör Gheorghe Hagi nezaretinde yeni sezon hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürüyor. Bursaspor, Hollanda'dan lige hazır halde dönecektir. Kimsenin kuşkusu olmasın" dedi. (Spor Servisi)