Bursaspor'da ayrılacak isimler belli oluyor

Bursaspor'da ayrılacak isimler belli oluyor
Bursaspor'da ayrılacak isimler belli oluyor
Bursaspor Yönetim Kurulu, bugüne kadar bekleneni veremeyen oyuncular için teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporunu bekliyor.

Geçtiğimiz sezondaki kadrosundan bir çok isimle yolları ayrılan ve transfer döneminde bir çok yeni ismi kadrosuna dahil eden Bursaspor ’da, takımdan gönderilmesi planlanan isimleri Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ’ın hazırlayacağı raporla belirlemesi bekleniyor. Yeşil beyazlı takımdan gönderilmesi planlanan oyuncuların başında bugüne kadar beklentileri karşılayamayan Aydın Karabulut'un olduğu, tecrübeli oyuncunun büyük hayal kırıklığı yaşattığı belirtiliyor.

Bursaspor'un antrenmanlarında en istekli oyuncularının biri olmasına rağmen maçlarda beklenen performansı ortaya koyamayan yeni transferlerden Bakaye Traore'nin de raporda yer alabileceği konuşuluyor.

Takım kaptanlarından Ozan İpek ile sezon öncesi bir görüşme yapan Ertuğrul Sağlam'ın kararsız olduğu, ancak yönetim kurulunun kalmasını istemesi durumunda karara itiraz etmeyeceği belirtildi.

Bir türlü beklentilerin üzerine çıkamayan Sedat Berisha, Furkan Soyalp ve Oğuz Han Aynaoğlu’nun da takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.