Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!

Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!
Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!
Yeşil-beyazlılarda sözleşmesi biten Fernandao'nun ardından Şener Özbayraklı'nın, Milli Takım kampından sonra Fenerbahçe'ye imza atması bekleniyor. Bursaspor'daki bir diğer futbolcu Volkan Şen için de ayrılmak istiyor.

İSTANBUL - Sarı-lacivertli yönetimde yeniden yer alan ve transferdeki 'bitirici'ö zelliği ile dikkati çeken Ali Yıldırım, Bursaspor'da gol kralı olan Fernandao ile anlaşmıştı. Yıldırım, daha sonra Şener Özbayraklı'yı da ikna etti. Sözleşmesinde "5 milyon TL'ye serbest kalır" maddesi bulunan Şener, Fenerbahçe 'yi tercih etti. Milli oyuncu ile Kazakistan maçı sonrası sözleşme imzalanacak.

A Milli Takım kampında Fenerbahçeli futbolcuların yanından bir an olsun ayrılmayan Şener, sarı-lacivertli kulüp ile ilgili merak ettiği her konuyu öğreniyor.

VOLKAN ŞEN İZİN İSTEDİ

Bursasporlu bir başka oyuncu Volkan Şen'in gönlü de Fenerbahçe'den yana. 'Üç büyükler'den birinde oynamak isteyen Volkan Şen, Fenerbahçe'nin kendisine teklif sunması sonrası Bursasporlu yönetiminden müsaade istedi. Sözleşmesi devam ettiği için iki kulüp arasında görüşmeler sürüyor.

Ozan Tufan için ise çok yüksek bonservis bedeli istendiği için bu transferin görüşmeleri uzun süre önce tıkandı. Uğur Demirkırdı (DHA)