Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!

Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!
Bursaspor'da Fenerbahçe krizi!
Yeşil-beyazlılarda inşaatı devam eden Timsah Arena'da akustik denemeleri yapıldığı sırada, stat hoparlörlerden Fenerbahçe Marşı'nın duyulması Bursaspor'da krize neden oldu. Taraftarın tepkisi üzerine yönetimden açıklama geldi.

RADİKAL - Bursaspor'un yeni stadı Timsah Arena'da hoparlör testi sırasında Kıraç'ın bestelediği Fenerbahçe Marşı çalınması şaşkınlık yarattı. Yönetim, kulübe gelen şikayetler üzerine harekete geçti.

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"İnşaatına devam edilen yeni stadyumumuzun ses sisteminin kontrolü, yüklenici firma yetkilileri tarafından 4 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Ses sistemi kontrolü sırasında yetkililerce başka bir takımın müziği çalınmış ve bu müzikle ilgili olarak kulübümüze gelen şikayetler üzerine gerekli girişimler anında tarafımızca yapılmıştır.

Kulübümüzün kontrolü dışında gelişen bu olay ile ilgili yüklenici firma ve Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşülmüş, müziği çalan kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılması ve bu tür olayların bir daha yaşanmaması için azami dikkatin sağlanması istenilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."