Bursaspor'da Serdar Aziz sevinci

Bursaspor'da Serdar Aziz sevinci
Bursaspor'da Serdar Aziz sevinci
Bursaspor, 20 Şubat Cumartesi günü Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Başakşehir maçı sonrası 2 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Serdar Aziz'in çalışmanın ilk bölümünde yer alması teknik ekibi sevindirdi.

BURSA - Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman, yaklaşık 1,5 saat sürdü. İlk yarım saati basına açık yapılan çalışma, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun futbolcularla saha içinde yaptığı kısa görüşme ile başladı. Ardından tempolu koşularla çalışmaya devam eden Yeşil-beyazlı takım, daha sonra 5 kademeden oluşan kondisyon artırıcı istasyon çalışması yaptı. Bursasporlu futbolcular daha sonra pas-pres oyunu oynadı. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma yapıldığı öğrenildi.

SAKATLAR BAŞLADI

Sakatlığı devam eden ve Fenerbahçe maçına yetiştirilmesi için uğraşılan kaptan Serdar Aziz ile iki haftadır tedavi olan Emre Taşdemir, antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalıştı. Kaptan Serdar Aziz ile Emre Taşdemir, saha çalışmasına katılmayıp fizyoterapist eşliğinde koşu yaptılar.

MİNİKLER AKIN ETTİ

Bursaspor’un bugün yapılan çalışması öncesinde Bursaspor’u minik hayranları yalnız bırakmadı. Aileleriyle gelen minikler, önce yeşil beyazlı futbolculara formalarını imzalatırken, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler. Daha sonra taraftarlar Fenerbahçe maçı öncesinde kaptan Serdar Aziz’e çiçek vererek başarı diledi. Cemal EKENTOK (DHA)