Bursa'ya 'yaralı arslan' benzetmesi

Bursa'ya 'yaralı arslan' benzetmesi
Bursa'ya 'yaralı arslan' benzetmesi
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray'a 6-0 gibi farklı bir skorla mağlup olan Bursaspor için ilginç bir benzetmede bulundu.

Medical Park Antalyaspor, pazar günü (9 Şubat) deplasmanda oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını yarın sabah yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve öğleden sonra özel uçakla kentten ayrılacak. Bursaspor maçının son taktik provasını yapan kırmızı-beyazlı takımın teknik direktörü Samet Aybaba, performansı en yüksek seviyede olan 11 ile maça başlayacaklarını söyledi.

REKABET ANTALYASPOR'A YARAR

Galatasaray 'dan 6 gol yiyen Bursaspor'u 'yaralı arslan'a benzeten Aybaba, "Dikkatli, sakin ve hatasız oynayacağız. Bursaspor maçına, performansı en üst seviyede olan 11'le başlayacağız. Bu rekabetten Antalyaspor kazançlı çıkacak" dedi.

Tecrübeli teknik adam, Bursa kafilesinde yer alacak oyuncu kadrosunu, yarın sabah yapılacak antrenman sonrasında açıklayacak. Geniş kadroda yer alan eski ve yeni oyuncuların forma kapma rekabeti en çok teknik heyeti sevindiriyor.

ANTALYASPOR BURSA YOLCUSU
Medical Park Antalyaspor, yarınbir uçak dolusu taraftar ile Bursa'ya gidiyor. Vakıf Başkanı Ali Yılmaz'ın sponsorluğunu üstlendiği Bursa deplasmanına Vali Sebahattin Öztürk ile Emniyet Müdürü Cemil Tonbul da katılacak. Kafilede ayrıca, vakıf yöneticileri, eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular ile basın mensupları bulunuyor.

Başkan Gültekin Gencer, örnek davranış sergileyen Ali Yılmaz'a teşekkür ederken, bu dayanışmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi. Vakıf Başkanı Ali Yılmaz ise Antalyaspor'a, dolayısıyla Antalya 'ya destek vermenin kutsal bir görev olduğuna dikkat çekti. Yılmaz, "Antalya'da yaşayan herkesin Antalyaspor'a sahip çıkmasını ve destek vermesini istiyoruz. Bu sadece yöneticilerin değil, tüm Antalyalıların takımıdır. Antalya'nın en büyük markasıdır" dedi.

Yarın saat 15.30'da hareket edecek olan kafile, pazar günü saat 19.00'da oynanacak maçın ardından Antalya'ya dönecek. (DHA)