'Bütün Müslümanlar terörist midir?'

'Bütün Müslümanlar terörist midir?'
'Bütün Müslümanlar terörist midir?'
Irkçı kabul edilen 'quenelle' (tersten Nazi selamı) hareketi sebebiyle İngiltere Futbol Federasyonu'ndan 5 maç ceza alan ve daha sonra takımdan kovulan Nicolas Anelka, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Nicolas Anelka, Fransız komedyen arkadaşı Dieudonne M'Bala'ya destek olmak için 2013 Aralık ayınca oynadığı bir müsabakada 'quenelle' hareketi yapmıştı. Fransız yıldız, yaptığı hareket ve M'Bala hakkında çok çarpıcı ifadelerde bulundu.

Basel'i Delgado sırtladı

"BU MANTIĞA GÖRE..."

sampiy10.com'un haberine göre; Anelka'nın açıklamaları şöyle:
"Anti semitist ve ırkçı olduğumu gösterecek hiç bir kanıt yok. Böyle bir eğilimim olmadığı için tek bir kanıt parçası bile bulamazsınız. Neden bir gol attığımda Yahudiler hakkında düşüneyim ki? Quenelle'in ırkçı olup olmadığını onu yaratan insandan başka kim bilebilir ki? Dieudo'ya sorduğunuzda bunun kesinlikle ırkçı bir hareket olmadığını söylüyor. Bazı insanların bu hareketi sinagogların önünde yapmış olması hareketin ırkçı ve anti semitik olduğunu göstermez, böyle bir şeyi kabul etmem mümkün değil."

"Bu mantığa göre eğer yanlış anlamıyorsam bütün rahipler çocuk tacizcisi, bütün Müslümanlar da terörist midir?"

Tayfun Korkut'un kader maçı


"TÜM FRANSA'NIN HARARET ETTİĞİ KİŞİYE HAKARET ETTİM"

Anelka, Fransa Milli Takımı'nda yaşadığı sıkıntılar hakkında, "Tüm Fransızların hakaret ettiği bir kişiye (Raymond Domenech) hakaret ettim. Bir daha olsa bir daha ederim. Çünkü her kelimesini hak ediyordu" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü futbolcu, kendisine çeşitli kulüplerden teklif geldiğini ve yeşil sahalara döneceğini söyledi.

"Drogba her zaman kabus gördürür"