Çakar'dan Yıldırım'a sert eleştiri

Çakar'dan Yıldırım'a sert eleştiri
Çakar'dan Yıldırım'a sert eleştiri
Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin CAS davasını geri çekmesiyle ilgili sert ifadeler kullanırken, Başkan Aziz Yıldırım'a yüklendi.

Ahmet Çakar, Twitter üzerinden şu açıklamaları yaptı:
"Anlamadığım bir şey var. Aziz Yıldırım demişti ki; CAS davasını ülke menfaatleri için çektik. Oysa bugünkü açıklamalar FB vaatler vardı. Ve bu vaatler nedeniyle 'CAS davasını geri çektik' dedi. Hangisi doğru? Hani CAS davası namustu?” Bir soru daha; 3 Temmuz’dan beri savcı suçlu, polis medya suçlu, cemaat suçlu, GS ve Trabzon suçlu, Erzik, Mehmet Ali Aydınlar suçlu, Arıboğan suçlu, Cornu suçlu, Peki Aziz Başkan?"

Ahmet Çakar: Beşiktaş meze yapıldı


Bir takipçisinden gelen tweet üzerine "Tabi ki sistem suçlu, Türkiye ’de 50 yıldır şike vardı, ama Aziz Yıldırım yakalandı" diyen Ahmet Çakar, Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığından ayrılmak zorunda kalacağını iddia etti.

Çakar, "Fenerbahçe demek Aziz Yıldırım demek değildir. Zaten Aziz Yıldırım, 2 aya kadar Fenerbahçe başkanlığından ayrılmak zorunda kalacak. Fenerbahçe, 1-2 ay içinde seçim yapmak zorunda ve kanun gereği (mahkeme kararı) Aziz Yıldırım tekrar aday olamaz" dedi.

Özcan'dan Aziz Yıldırım'a ihtar

F.Bahçeli futbolculardan UEFA'ya mektup