"Çakma Ronaldinho Beşiktaş'ta"

"Çakma Ronaldinho Beşiktaş'ta"
"Çakma Ronaldinho Beşiktaş'ta"
Brezilya'nın ünlü spor gazetesi, Ronaldinho'nun çakmasını Beşiktaş'a gönderdi.

İSPANYA - Globoesporte gazetesi, "Ronaldinho Beşiktaş ’da" başlığı altında sosyal medyada paylaşılan ve yıldız oyuncuya benzeyen bir kişinin fotoğrafını yayınlayarak, siyah-beyazlı kulüple dalga geçti.

Yok artık Ronaldinho!


Brezilyalı sporseverler, bu fotoğrafa büyük ilgi gösterdi. Gazetenin yorum sayfasına mesaj gönderen taraftarlar, "Beşiktaş şimdilik bununla idare etsin" şeklinde ifadeler kullandılar.

ATLETICO MINEIO'DAN MÜTHİŞ TEKLİF

Beşiktaş ile Atletico Mineiro arasındaki Ronaldinho savaşı yeni bir dönemece girdi. Kulüp Başkanı Alexandre Kalil'in, Brezilyalı yıldızın bir sene daha takımda kalması için aylık 275 bin euro teklif ettiği idda edildi.

Bu teklifi 'inanılmaz' bulan gazeteler, Ronaldinho savaşını Atletico Mineiro’nun kazanma olasılığının yüksek olduğunu belirttiler.

Lescott transferine şartlı onay

SON SÖZ RONALDINHO'NUN

Başkan Alexandre Kalil ile Ronaldinho’nun menejeri Roberto Asis arasında bugün yapılacak toplantıda, yıldız futbolcu ile anlaşma olasılığının yüksek olduğu ifade edildi.

Brezilya basını, menajer Assis’in gönlünün Beşiktaş’dan yana olmasına rağmen son sözü Ronaldinho’nun söyleyeceğine dikkati çekti. Başkan Kalil’in, yıllık 3.3 milyon euroya yaklaşan ücretin bir bölümünü sponsor firmalara yükleyeceği ve bu konuda anlaşma sağlandığı gelen haberler arasında. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Beşiktaş'tan Sezer Öztürk açıklaması