Çalımbay takımından memnun

Çalımbay takımından memnun
Çalımbay takımından memnun
Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray maçının özellikle ikinci yarısında iyi bir futbol sergilediklerini söyledi.

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Arena'da 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Rıza Çalımbay, "Bizim için iki devreli bir maçtı. İlk yarı Galatasaray çok iyi oynadı ve biz çok hata yaptık. Orta sahada ve savunmada baskı yedik. Şansımız, Galatasaray'ın kaçırdığı goller oldu" dedi.

Çalımbay, yeni kurulan bir takım olduklarına da vurgu yaparken, "Henüz 3 aydır birlikteyiz. Ancak süreyi çok iyi değerlendirdik. Mükemmel bir arkadaşlık ortamı oluştu. Yine de böyle bir sahada, Galatasaray gibi bir takıma karşı etkilenen oyuncularım oldu. Ancak ikinci yarı çok iyi oynadık. Pozisyonlar yakaladık. Bu kez belki biz 3-4 gol atabilirdik. Ben takımımdan memnunum. Önemli olan bu gidişatı sürdürebilmek" diye konuştu.

Çaykur Rizesporlu futbolculardan Sezer Özmen de "Daha iyi konsantre olsaydık, ikinci yarıdaki futbolumuzla galip gelebilirdik" dedi.

Tevfik Köse ise berabere neticelenen maçın her iki taraf için de adil olduğunu söyledi.