Caner Erkin gerçekleri

Caner Erkin gerçekleri
Caner Erkin gerçekleri
Fenerbahçe ile sözleşmesi dün sona eren Caner Erkin ile ilgili önemli detaylar ortaya çıktı. Taraflar arasında yıllık ücret konusunda 500 bin euro fark var.

Sezona sorunsuz olarak girmek isteyen Fenerbahçe ’de önce Diego Ribas transferi açıklandı, ardından teknik direktör Ersun Yanal ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. Şimdi ise sırada sarı-lacivertlilerin en önemli transferi var.

Fenerbahçe'den 'soruşturma' açıklaması


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; sözleşmesi dün resmen sona eren ve serbest kalan Caner Erkin’e imza attırmayı hedefleyen Fenerbahçe’de taraflar arasında henüz anlaşma sağlanamamasının nedenleri ortaya çıktı.

Başkan Aziz Yıldırım ile yarın masaya oturacak Caner, önceki görüşmelerde menajeri Batur Altıparmak aracılığıyla yönetimden 2 milyon 250 bin euro istedi. Fenerbahçe ise bu rakama karşılık 1 milyon 750 bin euro önerdi. Taraflar arasındaki 500 bin euroluk farkın yanı sıra Caner’in imza parası istemesi de işin uzamasına neden oldu.

ROTASI BELLİ!

Bu arada önceliğinin her zaman Fenerbahçe olduğu, anlaşma sağlayamaması halinde diğer takımlarla görüşeceğini belirten 25 yaşındaki oyuncuya en ciddi teklifin Inter’den geldiği belirtildi. Ancak İtalyan ekibinin de bonservisi elinde olan Caner’e yıllık 1 milyon 700 bin Euro teklif etmesi, yıldız futbolcunun tercihini Fenerbahçe’den yana kullanmasına sebep olacak.

Fenerbahçe'ye yeni disiplin soruşturması!