Caner Erkin kararını verdi

Caner Erkin kararını verdi
Caner Erkin kararını verdi
Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan milli futbolcu, 3 yıllık yeni mukavele imzalamaya hazırlanıyor.

Gerek Fenerbahçe 'de gerekse Milli Takım'da sergilediği performansla dikkati çeken Caner Erkin'in adı, Liverpool, Galatasaray ve Alman takımları ile anılıyor.

Fenerbahçeli oyunculardan Melo'ya yanıt


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; tecrübeli futbolcu, yeniden kendini bulduğu Fenerbahçe’den ayrılmak niyetinde değil. Devre arasında yönetimin 3 yıllık sözleşme önereceği ve ücretinde iyileşme yapacağı Caner’in, ince eleyip sık dokumadan Fenerbahçe’ye ‘evet’ diyeceği öğrenildi.

Öte yandan Çaykur Rize maçında gördüğü sarı kart nedeniyle cezalı duruma düşen Caner Erkin, “Üzgünüm. Ancak benim yerime forma giyecek Hasan Ali’nin de Akhisar maçında çok başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

TEMELLİ AÇIKLADI: CANER KALACAK

Fenerbahçe Asbaşkanı Ömer Temelli, twitter hesabı üzerinden Caner Erkin ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve Liverpool'un listesinde olduğu belirtilen Caner Erkin hakkında konuşan Temelli, milli futbolcu ile sözleşme imzalayacaklarını ve Caner'in takımda kalacağını ifade etti.

Meireles: Asla pes etmiyoruz