Caner Erkin kendini yaktı!

Caner Erkin kendini yaktı!
Caner Erkin kendini yaktı!
Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, menisküsündeki yırtığa rağmen hem kulübünde hem de Ay-Yıldızlı ekipte oynamaya devam etti. Milli Takım kampında sakatlığı teşhis edilen başarılı futbolcu, yırtığı büyüyünce ameliyata mecbur kaldı.

Fenerbahçe'nin savunmanın solundaki büyük kozu Caner Erkin’in sakatlığı ile ilgili gerçekler ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun, sakatlığını bile bile oynamaya devam edip kendini yaktığı belirtildi.

Caner Erkin'e cerrahi operasyon

AMK Spor'da yer alan habere göre; 10 Ekim’deki Çek Cumhuriyeti ve 13 Ekim’deki İzlanda milli maçlarının kadrosuna çağırılan sarı-lacivertli oyuncunun kampta yapılan muayenelerinde menisküs yırtığına rastlandı. Milli Takım doktoru Sarper Çetinkaya, yıldız oyuncuya durumu bildirdi ancak “oynamak istiyorum” yanıtını aldı.

Doktor Sarper Çetinkaya, Caner Erkin’in bu yanıtına rağmen Fenerbahçe doktoru Burak Kunduracıoğlu’na durumu bildirdi ve kampa davet etti. Çetinkaya ve diğer doktorlarla bir araya gelen Kunduracıoğlu, futbolcunun durumunu bildiklerini, ancak kendi insiyatifiyle oynadığını söyledi.

Bunun üzerine ağrı eşiği yüksek olan Caner iki milli maçta da iğne olarak forma giydi. Ancak Caner’in küçük olan yırtığının daha da büyüdüğü ve ameliyata gerek duyulduğu belirtildi.

Fenerbahçe'den Milan Rapaiç açıklaması