Caner Erkin sessizliğini bozdu

Caner Erkin sessizliğini bozdu
Caner Erkin sessizliğini bozdu
Fenerbahçe'nin bu sezon en büyük patlamayı yapan oyuncusu Caner Erkin, hala sözleşme yenilemediği sarı-lacivertli takımdaki geleceği hakkında konuştu.

NTV Spor 'dan Erbatur Ergenekon'un sorularını yanıtlayan Caner Erkin, "Başkanımızla oturur, konuşur, anlaşırız, sorun yok" dedi.

Selçuk Şahin zorla oyuna girdi!


Çok büyük bir camianın futbolcuları olduklarını ve her sene üst düzey performans sergileyip tepede yer almak zorunda olduklarını vurgulayan Caner "Onun için de bu sene camianın, taraftarların, başkanımızın istediğini yaptık, şampiyon olduk. İnşallah önümüzdeki yıllarda da şampiyonluklar devam eder" dedi.

Caner, Erbatur Ergenekon'un "Sezonun belki de en değerli futbolcusuydun, Avrupa 'nın da öne çıkan sol beklerindendin. Sırrı nedir?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Aslında burada takım da çok önemli. Takımdan dolayı belki ben de ön plana çıktım. Birileri bir şekilde ön plana çıkacaktı. Hiçbir şekilde bunu (şampiyonluğu) kendi performansımla özdeşleştirmiyorum."

Avrupa'nın önemli kulüplerin takibinde olması ve Fenerbahçe ile bu ay sonu bitecek sözleşmesini henüz yenilememesi konusunu da değerlendiren başarılı oyuncu "Ben şu anda dünyanın önemli kulüplerinden birinde oynuyorum. Fenerbahçe'yi çok seviyorum sevmeye de devam edeceğim. Oturur başkanımızla konuşuruz, anlaşırız; hiç bir sorun yok şu anda..." derken Avrupa'nın önemli liglerinde oynamayı isteyeceğini ama önceliğinin Fenerbahçe olduğunu belirtti.

Fenerbahçe 4-0 Karabükspor


Milli futbolcu, bu sezonki unutamadığı golünün Kayserispor'a ceza sahası dışından topa gelişine vurarak attığı gol olduğunu belirtirken, değer açısından ise Kasımpaşa'ya attığı frikik golünü gösterdi.  

"SONUNA KADAR BEKLEYECEĞİZ"

Caner Erkin , Şampiyonlar Ligi'ne gidemiyor olmaları için de "İmkanımız varsa tabii ki biz gitmek istiyoruz, sonuna kadar bunu bekleyeceğiz" diye konuştu.

Karabükspor, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de alkışladı