Caner Erkin'e 40 milyon TL

Caner Erkin'e 40 milyon TL
Caner Erkin'e 40 milyon TL
Başkan Yıldırım ile Caner Erkin, Antep maçı sonrası masaya oturuyor. Teklif; yıllığı 2.5 milyon eurodan 5 yıllık sözleşme. Maç başı ve bonuslarla Caner'in kazancı 40 milyon TL'yi bulacak.

1 Haziran 2014 itibariyle bedelsiz olarak istediği takıma gitme hakkı bulunan Caner Erkin'e kulüpten davet geldi. Başkan Aziz Yıldırım, Caner'i ve menajeri Batur Altıparmak'ı transferi görüşmek üzere, Gazianntepspor maçı sonrasında kulübe davet etti.

Fenerbahçe'nin istikrar abidesi Kuyt


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu sezon performansıyla parmak ısırtan Caner'e 5 yıllık sözleşme önerileceği belirtildi. Şu an yıllık 650 bin dolar artı 20 bin dolar maç başına oynayan oyuncuya ciddi bir zam yapılması bekleniyor. Milli futbolcunun yıllık ücreti Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ın seviyesine çekilecek. Yıllık 2.5 milyon euro önerilecek. Caner yaklaşık 40 milyon TL kazanacak.

Chelsea, Liverpool, Tottenham, Manchester City, Everton gibi İngiltere'nin önemli ekiplerinin takibinde olan Caner'in, Fenerbahçe'nin önerdiği parayı kazanabilmesi için Avrupa 'da en az 4.5 milyon euro bedelli bir sözleşme imzalaması gerekiyor. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde vergiler yüzde 40 ila 50 arasında değişiyor.  

F.Bahçe'li yönetici sosyal medyayı salladı