Caner'de Hürrem Sultan sendromu!

Caner'de Hürrem Sultan sendromu!
Caner'de Hürrem Sultan sendromu!
Caner Erkin'in, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin ünlü oyuncusu gibi zihinsel yorgunluk yaşadığı dile getiriliyor. Sakatlık sonrası ağrılarının dinmemesi de yıldız oyuncudaki düşüşte önemli bir neden olarak gösteriliyor.

Fenerbahçe 'de Caner Erkin’in formsuzluğu ve formasını Hasan Ali Kaldırım'a kaybetmesi “Geçen sezonun yıldızına neler oldu?” sorusunu akıllara getirdi. Yıldız futbolcu, tüm formsuzluğuna karşın bu sezon 3 asist yapmayı başarırken, Samandıra’da ise milli futbolcunun bu durumu farklı bir şekilde dile getiriliyor.

Miroslav Stoch'a çılgın teklif!


Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar'ın haberine göre; yıldız oyuncunun, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Hürrem Sultan’ı canlandıran Meyrem Uzerli ile birlikte gündeme gelen 'Tükenmişlik sendromu'na yakalanmış olabileceği konuşuluyor. Fenerbahçe ve Milli Takım’da çok zorlu süreçlerden geçen ve sürekli baskı altında olan Caner’in, bu baskı nedeniyle zihinsel olarak yorulması bu durumun nedeni olarak gösteriliyor.

SAKATLIK DA ETKEN

Caner’in özel yaşamında da sıkıntılı dönemler geçirdiği belirtilirken, tüm bunların üst üste gelmesi ile birlikte formsuzluğunun ortaya çıktığı da Samandıra’dan ortaya atılan ilginç bir iddia . Sarı lacivertlilerin yıldız futbolcusu aynı zamanda sakatlıklarla da boğuşuyor.

Trabzonspor karşılaşması öncesi kasıklarından sakatlanan ve bu sakatlık ile antrenmansız olarak sahaya çıkan Caner’in ağrıları hala devam ediyor. Geçtiğimiz hafta da iki atrenmanı kaçıran Caner’in formsuzluğunda sakatlığın da bir etken olduğu belirtiliyor.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU NEDİR?

İş yaşamında aşırı yorgunluk, kronik zorlanma, monotonluk, yeteri kadar dinlenememe ve gösterdiği efora karşı beklediği verimi alamayışı sonrasında ortaya çıkar. Belirtileri, halsizlik, yorgunluk, motivasyon kaybı, isteksizliktir.

İlhan Cavcav'dan Aziz Yıldırım için şok sözler!