Caner'den Asena'ya fırça

Caner'den Asena'ya fırça
Caner'den Asena'ya fırça
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Caner Erkin, eşi Asena ile önceki akşam Nişantaşı'ndaki Cento Per Cento adlı mekanda arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Popçu Berkay'la Akmerkez'deki bebek odası skandalının ardından sürekli gündeme gelen ikili, geçtiğimiz gece de bir mekana gitmiş ve popçuyla pişti olmuştu. Mekan çıkışı basın mensuplarına içini döken ve "Ben hep kaçıyorum, ama o beni kovalıyor" açıklaması yapan popçu, çıkan haberler üzerine de "Çok sarhoştum hatırlamıyorum" diyerek yalanlama yapmıştı.

Aziz Yıldırım: Bizim saklımız yok


Gazete manşetlerini süsleyen bu habere sessiz kalan Erkin çifti, olayın yaşandığı mekanın işletmecisi Mehmet Davran'la bir araya geldi. Saat 19:00'da mekana gelen ve gece 00:30'da ayrılan ikili, sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

Milliyet'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre; muhabirlerin "Berkay'ın açıklamalarına yorum yapacak mısınız?" sorusuna sinirlenen Caner Erkin eşine kızdı. Mekandan taksiyle ayrılan ikiliden Caner Erkin, eşine "Hadi bin, bin şu arabaya" dedi.

Farklı giyim tarzıyla dikkat çeken Asena Erkin, giydiği iddialı kıyafetiyle taksiye binerken zor anlar yaşadı. Frikik vermemek için büyük uğraş veren ve eliyle eteğini tutarak önlem alan ikilinin, bir hayli morallerinin bozuk olduğu görüldü.

Kadıköy'de Fenerbahçe rüzgarı