"Caner'i gönderin gitsin"

"Caner'i gönderin gitsin"
"Caner'i gönderin gitsin"
Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin'in bu sezon gösterdiği performans göz doldururken yıldız oyuncunun sezon ortasında takımdan gönderilmekten son anda kurtulduğu ortaya çıktı.

Caner, Fenerbahçe ’ye geldi gelmesine ama bir türlü istikrarlı bir oyuncu olamadı. Bir maç inanılmaz bir performans sergileyen Caner, sonra 3 hafta ortalarda gözükmüyordu. Saha içindeki gergin hali ve hakemle sürekli tartışma içinde olması da gitgide gözden düşmesine neden oluyordu. Derken geçtiğimiz yıl 17 Kasım’da deplasmanda oynanan Eskişehir maçında Caner’in başına akıl almaz bir olay geldi. 

'Bir değil iki değil, gönderin gitsin'

Hakem Fırat Aydınus, Caner’i “Lan” dediği için oyundan attı. Üstelik rakip oyuncu bile Caner’in böyle bir şey söylemediğini belirtmişken... Belki Caner’in haklılığı ortaya çıktı ama başta başkan Aziz Yıldırım olmak üzere yönetim, Caner’in ipini çekti.

Caner için, “Bir değil iki değil. Böyle olayların onu bulması da tesadüf değil. Faydasından çok zararı oldu. İlk 11 oyuncusu olmamasına rağmen takımın hep en çok kart gören isimlerinden oluyor. Gönderin gitsin” yorumları sık sık yapılmaya başlandı. Caner’in gönderilmesini ise o dönem başta Aykut Kocaman olmak üzere teknik heyet engelledi. (Habertürk)