Caner'in hareketi olay yarattı

Caner'in hareketi olay yarattı
Caner'in hareketi olay yarattı
Sarı-lacivertli takımda son haftaların parlayan oyuncusu Caner Erkin, Kayseri deplasmanında sinirli tavırlarıyla dikkati çekti.

Maçın 35. dakikada rakip ceza sahasında kendini yere attığı gerekçesiyle sarı kart gören Caner Erkin, dakikalar 40'ı gösterdiğinde ise taç çizgisi kenarında topla beraber yerde yatan Yasin'e vurdu. Hakem Halis Özkahya'nın kartına başvurmadığı pozisyon sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ise tepkisiz kalamadı.

Onun orada ne işi var?


İkinci sarı kartı görmekten ucuz kurtulan milli oyuncunun tribünlerden de büyük tepki alması üzerine Yanal, devrenin bitmesini 2 dakika kala hamle yaptı. Takımın 10 kişi kalmasından çekinen tecrübeli çalıştırıcı, Caner'in yerine Michal Kadlec'i sahaya sürdü.

Değişiklik tabelasında kendi numarasını görünce şaşıran başarılı futbolcu, sinirli bir şekilde yedek kulübesine geçti.

"CANER'İ TANIRIM"

Ersun Yanal, karşılaşma sonrası konu ile ilgili olarak, "Caner'i 16 yaşından beri tanırım, dün tanışmadım. Ne zaman nasıl oynayacağını, nasıl tepki vereceğini çok iyi bilirim. Oynatmak ya da oyundan çıkartmakla görevliyim. O anda onu uygun gördüm, Caner'in yerine oynayacak oyuncumuz var, 24 kişiyiz. Hepsi oynayacak durumda, bugün de bunu yaptık. Oynatamadığım tüm futbolcular için üzülüyorum. Yedek kulübümüzdeki futbolcular hep milli futbolcuydu" ifadelerini kullandı.

Hakeme 'resmi' tepki 'twitter'dan

Fenerbahçe +95'te Emenike'yle güldü