Caner'in yedek kalmasının üç sebebi

Caner'in yedek kalmasının üç sebebi
Caner'in yedek kalmasının üç sebebi
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın Caner Erkin'i Gençlerbirliği maçında yedek bıraktı. Canerin üç nedenden dolayı yedek kaldığı öne sürüldü.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın Caner Erkin'i Gençlerbirliği maçında yedek soyundurması spekülasyonlara yol açtı. Geçen yılın en formda futbolcularından biri olan ve asistleri ile Fenerbahçe'nin şampiyonluğunda pay sahibi olan Caner Erkin'i Fenerbahçe’de İsmail Kartal sürpriz bir kararla Caner’i Gençlerbirliği karşılaşmasında kulübede oturttu.  Hürriyet 'ten Ahmet Ercanlar'ın haberine göre Caner'in yedek kalmasının  üç nedeni var. İşte Caner gerçeği: 

Hafta içi antrenmanları kaçırdı Caner kasığındaki sakatlık nedeniyle hafta içinde bazı antrenmanlara çıkamadı. Başarılı sol bekin zaten fizik olarak düşük olduğunu düşünen İsmail Kartal onu kulübeye oturttu.

Kart cezası sınırında
Caner ligin henüz 6. Haftası geride kalmışken kart sınırında yer alıyor. 3 sarı kartı olan Caner, 1 sarı kart daha görmesi halinde Beşiktaş karşılaşmasında forma giyemeyecekti. Bu nedenle İsmail Kartal onu sakladı. 

Formsuzdu
Caner’in yedek kalmasındaki 3. Neden olarak ise formsuzluğu gösteriliyor. Bu sezona tüm takım ile birlikte iyi başlayamayan Caner’in formsuzluğu nedeniyle kulübede oturtulduğu belirtiliyor….