Cardozo rekora koşuyor

Cardozo rekora koşuyor
Cardozo rekora koşuyor
Trabzonspor'un Paraguaylı yıldızı 1 haftada 5 bin forma sattırırken, 1 yılda 7 bine ulaşan Yattara'nın rekoruna gözünü dikti.

Oscar Cardozo, Trabzonspor tarihine adını altın harflerle yazdırmaya başladı bile. 6 Ağustos'ta Türkiye 'ye ayak basan Paraguaylı, bordo-mavili taraftarları sevince boğarken, geldiği günden beri 5 bin adet forma sattırdı. Kulübün dünyaca ünlü yıldız için hazırlattığı 4 bin forma kısa sürede tükenirken, taraftarların bireysel olarak yaptırdıklarıyla bu rakam 5 bini buldu.

Toure'den Trabzon'a kötü haber


Sampiy10.com'un haberine göre; Bordo-mavililerde bu alanda rekoru elinde bulunduran kişi ise İbrahima Yattara. Gineli yeteneğin bir sezonda 7 bin adet forması satılmıştı. Ancak Cardozo, henüz 1 haftada 5 bini aşarak tarih yazmaya çok yaklaştı.

ONUR'A ÖZEL FORMA

Öte yandan Trabzon efsaneleri arasına giren kaleci Onur Kıvrak için de özel formalar hazırlandı. Eylül ayı başında TS Club mağazalarında milli eldivenin kaleci kazakları satışa sunulacak. Üç değişik renkte hazırlanan ve Onur'un maçta giydiği bu kazaklar ilk kez satış mağazasında yerini alacak.

Seçim için 1490 imza topladılar!