Carlos Arroyo geri mi dönüyor?

Carlos Arroyo geri mi dönüyor?
Carlos Arroyo geri mi dönüyor?
Galatasaral Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, yıldız basketbolcu Carlos Arroyo'nun sarı-kırmızılı takıma geri döneceği iddialarına yanıt verdi.

RADİKAL - Ergin Ataman, cezalı olduğu için tribünden izlediği Fenerbahçe Ülker maçı sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye: This Is Abdi İpekçi

Bugün Tv'de yayınlanan 'Ceza Sahası' programına telefonla bağlanan tecrübeli antrenör, 92-88 kazandıkları derbi hakkında, "Oyuncular bugün müthiş bir mücadele verdiler. Özel bir tebrik de yardımcı antrenörüm Yağızer Uluğ ve teknik ekibe. Maçı müthiş yönettiler. Çok zordu. Maçın favorisi olarak Fenerbahçe gösterilmesine rağmen sahada oynayan 6 basketbolcu ve salonu dolduran taraftarlar ellerinden geleni yaptılar" dedi.

"BAKARSINIZ YARIN ÖBÜR GÜN GELİR"

Alacaklarının zamanında ödenmediği için takımdan ayrılan Carlos Arroyo konusunda ise Ergin Ataman, "Galatasaray büyük bir camia. Bu günler geçecektir. Evet , sıkıntılar var. Ama aşılabilecek sıkıntılar. Arroyo da bunun farkına varırsa kapımız her zaman ona açıktır. Şu anda kendisiyle hiç bir temasımız yok. Bu yönde herhangi bir söylenti varsa spekülasyondan öteye geçmez. Galatasaray her koşulda savaşacak ve mücadeleyi bırakmayacak. Arroyo’nun da bizi oradan desteklediğine inanıyorum. Kim bilir bakarsınız yarın öbür gün uçağa atlar gelirler" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Liv Hospital 92-88 Fenerbahçe Ülker