Carlos: Hayatımda hiç yaşamadım

Carlos: Hayatımda hiç yaşamadım
Carlos: Hayatımda hiç yaşamadım
Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, oyuncularının performansını eleştirdiği açıklamasında, Tuzlaspor'un maça iyi motive olup savaştığını ve haklı bir galibiyet elde ettiğini söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Tokatspor'a 3-1 yenilen Sivasspor 'da teknik patron Roberto Carlos, "Oyuncularımızın yeterli performansı vermemesi nedeniyle kafamızda soru işaretiyle gidiyoruz" dedi.

Ligde ve kupada kötü gidişatın sürdüğü anımsatılarak, devre arası için takımla ilgili düşünceleri sorulan Brezilyalı teknik adam, "Tabii ki bazı değişiklikler olacak. Gidenler ve gelenler olacak. Gelecek olan arkadaşların şu anda oynayan arkadaşlardan daha fazla motivasyon içinde sahada olması bizim için en önemli olan şey. Kupada yaşadığımız bu durumları hayatımda hiç yaşamadım. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Hepsini düzelteceğiz" şeklinde konuştu.

Sahanın suni çim olmasının oyunlarını etkileyip etkilemediği sorusuna ise Brezilyalı çalıştırıcı, şunları söyledi:
"Sahanın sentetik olmasıyla hiçbir alakası yok. Her iki takım için de aynı şartlar vardı. Onlar bizden biraz daha alışık olsalar da bu bir mazeret değil. Asıl önemli olan oyuncuların hırsları, arzuları, istekleri ve motivasyonları. Aynı hatalara tekrar tekrar düşmemeleri gerekiyor. Bu takımda herkese oynama fırsatı verdik ve kendileri bize kimin oynayabileceğini, kimin oynayamayacağını gösterdiler."