Carlos: Her şey bitmedi

Carlos: Her şey bitmedi
Carlos: Her şey bitmedi
Süper Lig'in 30. haftasında Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'da teknik patron Carlos, "Henüz biz hedefimize ulaşmış değiliz" dedi.

Teknik direktör Roberto Carlos nezaretinde gerçekleşen antrenman top kapma çalışması ile başladı. Ardından pas çalışan futbolcular yarı sahada çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. Carlos ve futbolcuların antrenmanda oldukça neşeli oldukları görüldü.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Roberto Carlos, "Her şey güzel gidiyor. Elimizden gelen en iyi çalışmayı yapıyoruz. Arzulu, istekli ve iyi motive olmuş bir şekilde hazırlanıyoruz. Pazartesi günüde yeni bir savaşımız başlıyor." dedi.

"HENÜZ BİZ HEDEFİMİZE ULAŞMIŞ DEĞİLİZ"

Sivasspor'un, Medical Park Antalyaspor karşısında nasıl bir oyun sergileyeceğinin sorulması üzerine genç hoca, "Eskiden 4-1-4-1 gibi oynuyorduk sonra 4-4-2'ye döndük. Bizim sistemlerimiz genelde aşağı yukarı aynı ama 4-4-2 sisteminde biraz daha kolaylık bulduk. Çünkü Aatıf daha iyi pozisyon alabildi. Burhan'ın ve Aydın 'ın binidirmeleri, onların ofansif yönde yaptığı işlemleri bu sistemde daha güzel bir şekle geldi. Bu maçtada bu şekilde bir sistem yapacağız. Aşağı yukarı aynı sistemle oynayacağız. Galatasaray 'ı yendik ama bizim için her şey bitmedi, bu sadece bir galibiyetti. Henüz biz hedefimize ulaşmış değiliz" dedi. Gökhan CEYLAN (DHA)