Çarşı, Sinan Engin'e karşı!

Beşiktaş-Konyaspor maçına Çarşı grubunun takımın genel menajerliğine getirilen Sinan Engin'e protestosu damgasını vurdu. Kapalı tribünde 'Çarşı Sinan Engin'e Karşı' pankartı açıldı.

  • Beşiktaş-Konyaspor maçına Çarşı grubunun takımın genel menajerliğine getirilen Sinan Engin'e protestosu damgasını vurdu. Kapalı tribünde 'Çarşı Sinan Engin'e Karşı' pankartı açıldı. Bununla birlikte sessiz protestoyu destekleyen bir diğer pankart ise 'Ya 2004 hesabını ver, ya da huzur ver' oldu.
  • Taraftarlar Engin'e karşı herhangi bir sözlü protestoda bulunmazken Ertuğrul Sağlam'a destek çıktılar. Sağlam lehine tezahüratlar yapan taraftarlar, kapalı tribüne de 'İnancımız Sağlam, güvencemiz Sağlam, seninleyiz' yazılı pankart açtı. Sağlam'a uyarıyla karışık destek veren bir diğer pankartta ise 'Ne imparatorlar olsun, ne krallar olsun, Sağlam olsun, kaçıncı olursa olsun' yazıyordu.
  • Beşiktaş'ı ilk hafta maçında taraftarları yalnız bırakmadı. Yaklaşık 25 bin taraftar karşılaşmayı izlerken, eski açık tribünde bazı boşluklar göze çarptı. Taraftarlar maç öncesi geçen haftalarda vefat eden tribün lideri 'Optik Mehmet' için "Optik ölmedi, kalbimizde yaşıyor" tezahüratı yaptı. Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy maçı Yıldırım Demirören ile birlikte izledi.
  • PAF Ligi'ndeki maçta Beşiktaş, Konyaspor'u 5-0 mağlup etti. Golleri Batuhan Karadeniz (4) ve Erdem kaydetti.
  • Beşiktaş, Konya karşısına Sheriff maçı kadrosundan dört farklı isimle çıktı. O maçta sahaya çıkan İbrahim Kaş, Cisse ve Delgado dün yedek soyunurken, kart cezalısı İbrahim Üzülmez de kadroda yer almadı. Bu futbolcuların yerine Gökhan Zan, İbrahim Akın, Nobre ve Ricardinho ilk 11'de yer aldı.