Çarşı'dan Fenerbahçe'ye sert cevap

Çarşı'dan Fenerbahçe'ye sert cevap
Çarşı'dan Fenerbahçe'ye sert cevap
UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi eleyen Braga'yı tebrik eden Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma'yı isim vermeden hedef alan sarı-lacivertli kulübe, siyah-beyazlıların en etkili taraftar grubu Çarşı'dan yanıt geldi.

Çarşı grubu, Fenerbahçe ’nin deplasmanda Braga'ya 4-1 yenilip elenmesinin ardından sosyal medya üzerinden Portekiz ekibini tebrik eden  Ricardo Quaresma 'ya destek verirken, sarı-lacivertli kulübe oldukça sert bir tepki gösterdi.

Çarşı grubunun açıklaması şöyle:
"Sınırsız yabancı futbolcu sayısını olumlayıp, kendisini milli takımmış gibi tanımlayarak, rakibi olduğu takımlarında oyuncularının ve taraftarlarıın da kendisini sevmesi bekleme zavallılığı tam da Fenerbahçe’ye yakışan bir aymazlık halidir. Tam da size özgü bir şımarıklık halidir.   

Edepsizliğiniz yakanıza asılı bir rütbe gibidir.
Kendisini Süper Lig’in tek hakimi olarak gören bu şahsiyetsizlerin kendilerini herkese dayatma ve kabul ettirme tutumu bir acziyetin dışavurumudur.
Şunu kafnıza sokun;
Biz sizinle rakibiz. Rekabetimizin sınırları coğrafi değildir. Her yerde, her zaman rakibiz.
Yabancı bir takımın rakibi olmanız sizi, bizim rakibimiz olmaktan çıkarmaz.
Bizler, yani taraftarıyla, futbolcusuyla bir ihanet içerisinden olmakla suçlanıp, sözde yetkili kurumlara şikayet ediliyor isek bu sadece sizin o gülünç zavallılığınızı ortaya koyar. Beter olun, gün yüzü görmeyin.
İhanet kelimesini özellike bugün ağızlarına alma cüretini gösteren bu zibidilerin tarihi işgalcilerle raks etmekle doludur."

Podolski, Melo ve Quaresma Fenerbahçelileri kızdırdı

Quaresma, Nani ve Alves'e milli davet

'Volkan Şen aklını yitirdi'