CAS'ın Fenerbahçe kararı sosyal medyayı salladı!

CAS'ın Fenerbahçe kararı sosyal medyayı salladı!
CAS'ın Fenerbahçe kararı sosyal medyayı salladı!
Aralarında spor, sanat ve siyaset camiasından ünlülerin de bulunduğu birçok isim, Twitter hesapları üzerinden CAS'ın Fenerbahçe'nin 2 yıl Avrupa kupalarından men cezasını onaylama kararına tepkilerini dile getirdi.

Radikal.com.tr - Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) Fenerbahçe 'ye verilen 2 yıl Avrupa kupalarından men cezasını onaylamasının ardından sosyal paylaşım sitelerinde yer yerinden oynadı. Aralarında pek çok ünlünün de bulunduğu Twitter kullanıcıları CAS'ın kararıyla ilgili görüşlerini takipçileriyle paylaşırken, birçok kişi de Aziz Yıldırım'ın istifa etmesi gerektiğini ifade etti. İşte Twitter'da ünlü isimlerin CAS'ın Fenerbahçe ile ilgili aldığı karara tepkileri:

Bedri Baykam @bedribaykam
Bir FBahçeli olarak: yaşadığımız onca cefadan sonra, artık darbeler acıtmıyor bizi. Bu kulüp yeni bir sayfa açmalı, küllerinden doğmalı!

Sarp Akkaya @akkayasarp
Fenerbahçemiz için de "feda" zamanıdır. Başta yönetim olmak üzere ciddi değişiklikler gerekmektedir ve FENERBAHÇE TÜRKİYE 'nin kulüp halidir.

Şamil Tayyar @samiltayyar27
Aziz Yıldırım istifa etmeli, Kupa Trabzon'a verilmeli, artık herkes uyanmalı ve Fener sevdalıları kendini aldatanları görmelidir!

Ceyhun Yılmaz @ceyhunyilmaz
#CASaYorumum C.A.S ; uluslararasi tahkim'in? mahkemesi

CAS Fenerbahçe'nin cezasını onayladı


KAYA ÇİLİNGİROĞLU @KAYABJK
Dua edelim de şimdi UEFA TFF ye; şike ile ilgili verdiğiniz kararı gözden geçirin demesin !!!!

Alphan Manas @alphanmanas "Polyanna toplumuz" deyince kızılıyor. 19 Temmuzda Fenerbahçeyi tazminat davası açmasın diye oynattıklarını söyledik.

Alişan @YeniAlisan
Fenerbahce 30 yıl Avrupaya gıtmese sorun degıl, ama boyle bır sebeple gıtmemesi tum Fenerbahce'lıleri yaralıyo. Artık kongre zamanı beyler!!!

Hacı Sabancı @hacisabanci
Ben bu fenerbahçe kadar bahtsız takım görmedim. Düzgün giden 1 tek şey yok camiada..

Yekta Kopan @yektakopan
Ne oldu şimdi? Fenerbahçe iki arada bir derede Arsenal'le iki ayaklı hazırlık maçı mı yapmış oldu sadece? Olur, öyle de olur.

Aziz Üstel @aziz_ustell
Artık Aziz Yıldırım'ın hem FB'den hem de Türk futbolundan gitmesi gerekiyor. Son yılları Türk futbolu için "kabus dolu yıllardır."

Asli Aydintasbas @asliaydintasbas
Ben de CAS kararına neden bu kadar şaşırdığımızı anlamadım. Biraz kendi kendimizi doldurmamış mıydık? Bu sonucun geleceği belli değil miydi?

Lube Ayar @lubeayar
bu operasyonla fenerbahçe'ye "dur" dendi.. "sen daha fazla büyüme, bu ülkede tek büyük olamazsın" dendi.. ama olacak.. er ya da geç!