Cavanda devre arasında gidebilir!

Cavanda devre arasında gidebilir!
Cavanda devre arasında gidebilir!
Constant ve Medjani'nin ardından Trabzonspor'un bir yıldızı için daha tehlike çanları çalıyor. Ancak bu kez ödenmeyen alacak nedeniyle değil, Avrupa kulüplerinin ilgisi yüzünden...

Sezon başında 1 milyon 750 bin Euro bonservis bedeliyle Lazio’dan transfer edilen Luis Pedro Cavanda, şu ana kadar beklentileri fazlasıyla karşıladı. Mbia ile birlikte Trabzonspor’un en başarılı takviyesi olarak dikkati çeken 24 yaşındaki sağ bek, Belçika Milli Takımı’na kadar yükseldi.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; vitrinden düşmeyen futbolcuyu başta Juventus olmak üzere pek çok İtalyan kulübü yakından takip ediyor. İngiliz ekipleri de scoutlar aracılığıyla Cavanda’yı izletiyor.

Bordo-mavili kulüpte yıllık 870 bin Euro kazanan Cavanda, devre arasında Avrupa’nın yolunu tutabilir. Constant ve Medjani alacakları nedeniyle ayrıldıktan sonra Belçikalı futbolcunun, transfer teklifi nedeniyle Ocak’ta ayrılma tehlikesi bulunuyor.

Son oynanan Fenerbahçe maçında da Saracoğlu Stadı’nda bazı Avrupa kulüplerinin temsilcilerinin, Cavanda’yı mercek altına aldığı öğrenildi.