Cavcav'dan Trabzon'u şoke eden talep

Cavcav'dan Trabzon'u şoke eden talep
Cavcav'dan Trabzon'u şoke eden talep
Ersun Yanal'ın Uğur Çiftçi'nin transfer edilmesini istemesi üzerine Gençlerbirliği ile görüşmelere başlayan Trabzonspor, şok bir taleple karşılaştı. Başkan İlhan Cavcav, astronomik bir bonservis bedeli istedi.

Ucuza aldığı futbolcuları İstanbul ekiplerine yüksek fiyata satmasıyla ün salan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, bu alışkanlığını sürdürmeye devam ediyor.

Trabzonspor Uğur Demirok transferini borsaya bildirdi


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan İlhan Cavcav, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın, transfer listesine giren Başkent ekibinin genç futbolcusu Uğur Çiftçi için, yine astronomik bir rakam talep etti. Hal böyle olunca temaslar durma aşamasına geldi.

Karadeniz ekibinin transfer komitesi sıkı pazarlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Yanal ise yabancı sınırının kalkacağını belirterek, Trabzonlu yöneticilere rest çekmelerini istedi. Tarafların hafta içi bir kez daha bir araya geleceği ve nihai sonuca ulaşacakları öğrenildi. Çekilecek olan restin ardından Cavcav’ın kesin olarak indirime gideceği öğrenildi.

AYTAÇ KARA DÜNDEN RAZI

Deneyimli isimlerin yanı sıra Ersun Yanal, gelecek vaadeden futbolcuları da bir bir gözüne kestiriyor. Son olarak Eskişehirspor’dan eski öğrencisi Aytaç Kara’yı isteyen başarılı hoca, yönetimin takdirini kazanmayı sürdürüyor. Yanal döneminde Altay’ın altyapısından keşfedilen ve Eskişehir’in yolunu tutan Aytaç da Trabzon’a sıcak bakıyor. Son kararı Es Es’in yeni hocası Michael Skibbe verecek.

Trabzonspor'un Ozan Tufan teklifi 5 milyon euro!