Cavcav'ın Gençlerbirliği aşkı

Cavcav'ın Gençlerbirliği aşkı
Cavcav'ın Gençlerbirliği aşkı
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, rahatsızlığı nedeniyle devre arasında hastaneye kaldırıldığı Galatasaray maçını yarım bırakmanın üzüntüsünü yaşıyor.

ANKARA (AA) - Tedavi gördüğü Başkent Hastanesi'nden taburcu edilen İlhan Cavcav, Spor Toto 2. Lig'deki Hacettepe-Orhangazispor maçının ardından aynı gün izlediği Gençlerbirliği- Galatasaray karşılaşmasının devre arasında hastaneye kaldırıldığını hatırlattı.

İyi bir tedavi süreci geçirdiğini ve taburcu olarak ev istirahatine alındığını bildiren Cavcav, "Kış mevisimi koşulları ve yorgunluk sağlığımı olumsuz etkiledi. Bunun sonucunda da Galatasaray maçının devre arasında rahatsızlanarak herkesi korkuttum ama şimdi oldukça iyiyim" dedi.

"Hiç bir maçı yarım bırakmak istemem" diye konuşan İlhan Cavcav, Galatasaray maçının ilk yarısı boyunca 2 kez doktor tarafından sağlık kontrolün yapıldığını, buna rağmen karşılaşmayı tamamlamak istediğini ancak başaramadığını dile getirdi.

"GALİBİYET VİTAMİN OLDU"

İlhan Cavcav, Medical Park Antalyaspor galibiyetinin kendisine "vitamin" olduğunu söyledi.

Galatasaray maçının ilk yarısında doktorun 2 kez kontrol yapılmasına karşın genç oyuncuları Ferhat Görgülü'nün iyi oyununun gözünden kaçmadığını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Hastaneye gittikten sonra ziyaretime gelen herkese takımın 2. yarıda nasıl oynadığını sordum. Genç oyuncumuz Ferhat Görgülü'nün ilk yarıdaki performansı da gözümden kaçmadı. 2. yarıda da izlemek isterdim ama olmadı. Medical Park Antalyaspor galibiyetini bana hediye eden teknik direktörümüz Mehmet Özdilek ve futbolculara teşekkür ediyorum. Medical Park Antalyaspor galibiyeti bana vitamin oldu. Bu hafta sazonun ilk yarısının son maçında evimizde oynayacağımız Beşiktaş karşısında takımımızdan kandilerine yakışan mücadele ve oyunu bekliyorum. Gençlerbirliği iyi oldukça ben de iyi olacağım."