Çaykur Rizespor:1 - Fenerbahçe:5

Çaykur Rizespor:1 - Fenerbahçe:5
Çaykur Rizespor:1 - Fenerbahçe:5
Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor önünde karşılaşmaya hızlı başladı 10 dakikada skoru 2-0'a getirdi. Goller 5. dakikada Mehmet Topuz ve 8 ve 35. dakika Sow'dan geldi. Fenerbahçe ikinci yarıya da golle başladı Webo 49'da durumu 4-0'a getirdi. Caner 55'te skoru 5-0 yaptı. Çaykur Rizeli Deniz 62'de maçın skorunu belirledi: 5-1

Fenerbahçe 'nin Çaykur Rizespor önünde karşılaşmaya hızlı başladı 10 dakikada skoru 2-0'a getirdi. Fenerbahçe'nin golleri 5. dakikada Mehmet Topuz ve 8. ve 35. dakika Sow'dan geldi. İlk yarı bu skorla tamamlandı. Fenerbahçe ikinci yarıya da golle başladı Webo 49'da durumu 4-0'a getirdi. Caner 55'te skoru 5-0 yaptı. Çaykur Rizeli Deniz 62'de maçın skorunu belirledi: 5-1. Fenerbahçe maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu.

'Bu tekmeyi görmedin değil mi?'
CANLI MAÇ ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN!

İŞTE MÜCADELENİN İLK 11'LERİ;

ÇAYKUR RİZESPOR: Serkan, Orhan, Viera, Giray, Eren, Kıvanç, Sylvestre, Sercan, Obraniak, Deniz, Kweuke
FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Bekir, Alves, Caner, Mehmet Topal, Emre, Alper, Mehmet Topuz, Sow, Webo

Ve Emenike yedek!
Beşiktaş  derbisinde büyük kriz yaratarak camianın büyük tepkisini çeken Emmanuel Emenike, Çaykur Rizespor maçında maça yedek kulübesinde başladı. Bu karar özellikle taraftarlarca büyük beğeni topladı. Teknik Direktör İsmail Kartal bu kararıyla ilgili olarak, “Geçtiğimiz hafta yaşadıklarımız kolay değil. Psikolojik olarak onu korumak adına ilk 11’e almadık” ifadelerini kullandı.