Çek bir Hamburger, gollü olsun

Şampiyonlar Ligi rüzgârını fena yedim. O kadar çok sürpriz oldu ki tüm öngörüler de tepetaklak oldu. Morali bozmadan hafta sonu için ufaktan yol alalım.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Şampiyonlar Ligi rüzgârını fena yedim. O kadar çok sürpriz oldu ki tüm öngörüler de tepetaklak oldu. Morali bozmadan hafta sonu için ufaktan yol alalım.

Bundesliga:
Şampiyonlar Ligi'nin kaybedenleri Stuttgart ve Werder Bremen bu hafta teselli ikramiyesi vermeli. Hamburg da son haftalarda bir araba gol yiyen Bielefeld'i mağlup etmeli. 2.00'lık oranıyla 'Hamburger' güzel kazançların anahtarı.


Büyütmek için tıklayınız

La Liga:
Barcelona, yıllardan beri kendisine ters gelen Atletico Madrid'i konuk edecek. Barça bu kez sürprize izin vermez. Sevilla ve Zaragoza düşük oranlı bankolar. Nihatlar ise Osasuna deplasmanında puan bırakacak gibi görünüyor. Betis'e Murcia önünde verilen 2.80'lik oran çarpıcı.

Serie A:
Atalanta'nın iç saha maçlarına hep vurgu yapıyorum. Udinese önünde de galibiyete yakınlar. Oranları da her zamanki gibi 1.50'nin üstünde. Milan'ın ise kötü gidişe dur demesi artık farz oldu. Formda Lazio'yu yenmeleri sürpriz olacak. "Milan sürpriz yapar" diyecek günleri de gördük ya hadi hayırlısı! Çok iyi futbol oynayan Roma da bu hafta kazanacaktır. Manchester United önündeki performanslarının 10'da biri yeterli olur.

Premier Lig:
İngiltere'de bu sezon futbolun kalitesi nedense düştü. Çoğu maçta 2.5 golün altına oynamanızı tavsiye ediyorum. Haftanın ev sahiplerinden Aston Villa, Blackburn ve Manchester City favorilerim. Amma içlerinden birini seç derseniz City, eksik Boro'yu rahat yener.
Not: Bizim topraklarda Bursa'ya güvenilmesi tavsiye olunur. Başkan Ali Karasu'ya kafa tutan Bülent Korkmaz için futbolcular Oftaş önünde ekstra çaba sarf etmeli.