Cenk Gönen: Bir yem gibi kullanıldım

Cenk Gönen: Bir yem gibi kullanıldım
Cenk Gönen: Bir yem gibi kullanıldım
Galatasaray Kulübü'nün transferi için görüşmelere başladığını açıkladığı kaleci Cenk Gönen, Beşiktaş'la bağlarını koparmasına neden olan durumu anlattı.

Siyah-beyazlı takımın bu akşam Gaziantespor ile oynayacağı maçın aday kadrosuna alınmayan Cenk Gönen, Galatasaray 'a transferi öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; 27 yaşındaki file bekçisi, "Takım içinde birçok kez haksızlığa uğradım. Teknik ekip ve yönetim, en zor dönemde beni kaleye geçirdiler. Sanki bir yem gibi kullanıldım. Ancak en iyi dönemde forma benden alındı. Sanki bana karşı özel bir tavır uygulandı. Ne yazık ki burada önümün bilinçli bir şekilde kapatıldığını düşünüyorum. Ben de böyle bir ortam da daha fazla kalamayacağımı düşünüp, moralmen çöküntü yaşadım” diyerek tepkisini dile getirdi.

GÜNEŞ KADROYA ALMADI

Son olarak Gaziantepspor sınavında da teknik direktör Şenol Güneş’in takıma almadığı tecrübeli file bekçisi için Başkan Fikret Orman, daha önce yaptığı açıklamada, “Cenk’le, kısa bir zaman önce yeni sözleşme yapmıştık. Kendisinden, yeni stadımız Vodafone Arena’ya 1. kaleci olarak çıkmasını bekliyordum. Ancak Cenk’te o motivasyonu göremedim. Daha motive olup, işine daha sıkı sarılmalıydı” demişti.