Cenk İşler'e imzayı Bakan Şahin attırdı

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. Bakan Şahin, Hasan Subaşı Tesisleri'nde futbolcuların kaldığı odalarla spor salonlarını gezdi.

ANTALYA - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. Bakan Şahin, Hasan Subaşı Tesisleri'nde futbolcuların kaldığı odalarla spor salonlarını gezdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'den bilgi alan Bakan Şahin, daha sonra Kayseri Erciyesspor'dan transfer edilen Cenk İşler'in imza törenine katıldı.
Antalyaspor'un her branşta Türk sporuna büyük hizmet verdiğinin altını çizen Bakan Şahin, şöyle konuştu: "Antalyaspor, geçtiğimiz yıl şanssız bir şekilde Süper Lig'den Lig A'ya düştü. Tüm Antalyalılar gibi ben de bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyorum. Yeni transfer Cenk İşler'i yakından tanıyorum. Bu yıl Antalyaspor'a ciddi katkı sağlayacağına inanıyorum. Fırsat buldukça da Antalyaspor'un maçlarına gelmeye çalışacağım."
'Şanssız biçimde düştü'
İmza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Sedat Peker de Şahin'e, İşler'in transferinde sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Kaliteli bir transfer gerçekleştirdiklerini belirten Peker, Antalyaspor'un tekrar Süper Lig'e çıkacağını söyledi. Konuşmaların ardından Cenk İşler, kendisini bir yıllığına Antalyasporlu yapan mukaveleyi imzaladı. İşler, "Antalyaspor şanssız bir şekilde Lig A'ya düştü. Tekrar Süper Lig'e çıkması için elimden geleni yapacağım" dedi.