Çetin: Eksiklerimiz var

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Oğuz Çetin, gol yollarında sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, "Bu eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki haftalarda mücadele eden, gol yollarında çoğalan bir takım oluşturacağız.

ANKARA - Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Oğuz Çetin, gol yollarında sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, "Bu eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki haftalarda mücadele eden, gol yollarında çoğalan bir takım oluşturacağız. Bu yıl şampiyonluğu kovalarken, gelecek sezonun takımını da oluşturmaya çalışıyoruz" dedi. Oğuz Çetin, şampiyonluk şansı için de, "Liderin 11 puan gerisine düştük. Elbette bu puan farkı kapanabilir, ancak işimizin kolay olmadığını da gözardı etmemek lazım. Sonuna kadar yarışta varız" yorumunu yaptı.
Ankaragücü Teknik Direktörü Tevfik Lav ise, sahalarında iki puan kaybettiklerini vurgulayarak, "Maçın belli bölümlerinde üstün oynadık. Ancak sonuç istediğimiz gibi olmadı. Çünkü pozisyon yaratamadık. Sahamızda kazanmayı öğrenmeliyiz. Buna rağmen oyuncularımın performansından çok memnunum" diye konuştu. (Spor Servisi)