Çetin: Hak eden formayı giyer

Fenerbahçe'de kampa katılamayan Arjantinli yıldız Ariel Ortega ile yeni transfer Beşastnik dışındaki 27 futbolcu, teknik sorumlu Oğuz Çetin'den formayı kapmak için büyük bir mücadele içine girdi.

ANTALYA - Fenerbahçe'de kampa katılamayan Arjantinli yıldız Ariel Ortega ile yeni transfer Beşastnik dışındaki 27 futbolcu, teknik sorumlu Oğuz Çetin'den formayı kapmak için büyük bir mücadele içine girdi. Çetin, "Takımda her şeye yeniden başladık. İkinci yarı hazırlıklarımız tamamiyle bu yönde. Mücadele etmeyen, savaşmayan takıma giremez. Bunun için herkesin olağanüstü çalışması gerekiyor" derken, Fenerbahçeli futbolcular da şimdiden forma savaşasına başladılar.
Genç hoca, Bursasporlu Okan'ın transferini kendisinin istediğini be-
lirterek, "Bu transferin gerçekleşmesi için durumumuza bakacağız. Okan'ı isteyen benim. Ancak Beşastnik'den sonra, Okan'ın durumunu da yeniden değerlendireceğiz" dedi. Sarı-Lacivertliler'in, Bursaspor'a Okan'a karşılık Oktay ile Ali Akdeniz'i önerdiği, ancak Yeşil-Beyazlılar'ın bu transfer kar-şılığında 5 milyon dolar istediği bildirildi. (Spor Servisi)