Çetin: O ruhu yakaladık

Efes Cup'ta PSV'ye 2-1 yenilmesine rağmen final oynama hakkı kazanan Fenerbahçe, Antalya kampının dünkü bölümünde önce antrenman yaptı, sonra da mangal partisi düzenledi.
Haber: YUSUF KOBAL / Arşivi

BELEK - Efes Cup'ta PSV'ye 2-1 yenilmesine rağmen final oynama hakkı kazanan Fenerbahçe, Antalya kampının dünkü bölümünde önce antrenman yaptı, sonra da mangal partisi düzenledi. PSV maçında oynayan oyuncular Nurettin Yıldız, diğer oyuncular ise Oğuz Çetin yönetiminde çalıştı. Çetin, oyuncularına daha çok hucüm organizasyonu çalıştırdı. Sarı-Lacivertliler daha sonra dar alanda çift kale maç yaparak, günü tamamladı.
'Zamana bıraktım'
Fenerbahçe Teknik Direktörü Çetin, Belek kampının hedefine ulaşmak
üzere olduğunu söyleyerek, "Buraya gelmeden önce, Fenebahçe'de takım ruhu eksikti. Bu istenilen düzeye geldi; artık bir takım ruhu oluştu. Sistem sıkıntısı vardı onu da hallettik. Sıra geldi başarıya. Beşiktaş maçıyla birlikte başarının da ilk adımını atacağız" dedi. Çetin, bugün oynanacak olan final maçında yeni transfer Besçasnıh ile Erhan Albayrak'ı oynatmayı planlıyor. Kadroya dahil edilen Ortega'nın ise sahaya ilk onbirde çıkıp çıkmayacağı maç saatinde belli olacak. Öte yandan sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili soruları yanıtsız bırakan Arjantinli, "Şimdilik her şey yolunda. Ayrılma konusunu, zamana bıraktım" açıklamasında bulundu.