Çetin, sistemi değiştiriyor

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Oğuz Çetin, son haftalarda kaybettikleri puanlar nedeniyle takımda sistem değişikliğine gideceğini söyledi.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Oğuz Çetin, son haftalarda kaybettikleri puanlar nedeniyle takımda sistem değişikliğine gideceğini söyledi. Eleştireli doğal karşıladığını vurgulayan genç çalıştırıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Liderin 11 puan gerisine düşünce şampiyonluk iddiamızı azaldı. Eleştirilerde haklı noktalar olabilir, ancak tek forvetle oynadığım iddiası doğru değil. Bugünden itibaren sistemde birkaç değişiklik yapacağım. Zaten elimizde çok iyi bir kadro var. Bu kadroyu en iyi şekilde kullanacağız. Herkes bu hafta sonundan itibaren farklı bir Fenerbahçe izleyecek. Gaziantepspor maçıyla çıkışımız başlayacak."
Çetin alınan kötü sonuçlarla taraftarları hayal kırıklığına uğrattıklarını belirterek, "Artık geriye bakmıyoruz. Taraftar ve camianın bize dargın olduğunu biliyoruz. Ancak henüz teslim olmadık ve yolumuza devam
ediyoruz. Yeni oyuncularımızın takıma uyum sağlamasıyla, yepyeni bir kimlik kazanacağız. Ancak herkesten biraz anlayış ve sabır bekliyoruz" diye konuştu.