Çetin ve Yıldız yakın takipte

Fenerbahçe teknik sorumlusu Oğuz Çetin ile yardımcısı Nurettin Yıldız, uzun zamandır kimsenin yapmadığını gerçekleştirip, Ali Sami Yen Stadı'na giderek üst üste iki hafta oynayacakları Malatya ve Galatasaray'ı dikkatle izleyip, sık sık not tuttular.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe teknik sorumlusu Oğuz Çetin ile yardımcısı Nurettin Yıldız, uzun zamandır kimsenin yapmadığını gerçekleştirip, Ali Sami Yen Stadı'na giderek üst üste iki hafta oynayacakları Malatya ve Galatasaray'ı dikkatle izleyip, sık sık not tuttular.
Çetin, Malatyaspor'un da ciddi bir takım olduğunu belirterek, "Malatyaspor beklediğimden de güçlü bir ekip çıktı. Galatasaray maçından önce bu takımı geçmemiz lazım. Malatyaspor'u yenemezsek, Galatasaray maçının bir önemi kalmaz. Çünkü puan kayıplarına tahammülümüz yok. Kendi sahamızda Malatyaspor'u yenip, derbiye daha hırslı ve daha ciddi hazırlanacağız.
İzlenimlerimi futbolcularıma hafta boyunca anlatacağım" diye konuştu.
Fenerbahçe, Ortega'nın ülkesine gittiğini FIFA'ya bildirdi. Celalettin Bilgiç, "River Plate'liler, Fenerbahçe'nin maddi zarar görmemesi için anlayışla davranacaklaranı söylediler" dedi.