Çetin'e göre işler yolunda

Fenerbahçe'nin teknik patronu Oğuz Çetin, PSV ve Trabzonspor maçlarında sergilenen futbolla ilgili yaptığı değerlendirmede; "Paniğe gerek yok.
Haber: YUSUF KOBAL / Arşivi

ANTALYA - Fenerbahçe'nin teknik patronu Oğuz Çetin, PSV ve Trabzonspor maçlarında sergilenen futbolla ilgili yaptığı değerlendirmede; "Paniğe gerek yok. Herşey yavaş yavaş oturuyor, oturacaktır da. Beşiktaş maçına kadar zamanımız var. Kimse paniğe kapılmasın, doğru yoldayız. Çünkü yeni bir sistem ve takıma yeni katılan arkadaşlar var. Beşiktaş maçında herşey çok daha güzel olacak. Bunlar hazırlık maçlarıdır; doğrularımız ve yanlışlarımızı görüyoruz. Fenerbahçe taraftarı üzülmesin" dedi.
Hazırlık maçlarında, iki galibiyet, iki yenilgi alan Sarı-Lacivertliler'de yine kaleci sorunu yaşandı. PSV maçında Oğuz, Trabzonspor karşısında da Volkan'ın yediği hatalı goller, teknik ekibi endişelendirirken, Rüştü'ye de 'hazır ol, şubatta kaledesin' talimatı verildi. Öte yandan genç kaleciler Oğuz ve Volkan ise, "Tesellimiz bu maçların puan maçları olmaması" dediler. Fenerbahçe'nin 16 gün süren Belek kampı, yarın sona eriyor. Sarı-Lacivertli kafile, yarın öğleden sonra İstanbul'a dönecek. Bir günlük izinden sonra çarşamba günü yine Samandıra'da biraraya gelecek.
Para, para, para...
Fenerbahçe, Gaziantepli Kemal'i ısrarla renklerine bağlamak isterken, bir grup yönetici, Celal Doğan'ın bu oyuncu için istediği 2.5 milyon doları 1.5 milyon dolara indirmesi için çaba harcıyor. Kemal'le ilgili son karar yarınki yönetim kurulu toplantısında verilecek. Öte yandan Fenerbahçe'nin almak için çabaladığı Ukraynalı Rebrov'un fiyatı ise 3 milyon poundun altına inmedi. Bu parayı fazla bulan yönetim, şimdi de bu futbolcuyu kiralamak için uğraş gösteriyor.