Çetin'e takım elbise yasak

Önceki gün oynanan derbi müsabakasına takım elbise ile çıkan, ancak devre arasında gözlemciler tarafından uyarıldıktan sonra eşofmanlarını giyen Oğuz Çetin, teknik direktör diploması alıncaya kadar, saha içinde bu 'teçhizat' ile yer alacak.

İSTANBUL - Önceki gün oynanan derbi müsabakasına takım elbise ile çıkan, ancak devre arasında gözlemciler tarafından uyarıldıktan sonra eşofmanlarını giyen Oğuz Çetin, teknik direktör diploması alıncaya kadar, saha içinde bu 'teçhizat' ile yer alacak. Futbol federasyonu tarafından sezon başında yayınlanan ligler statüsünün 14. maddesi kapsamında değerlendirilen Fenerbahçe'nin teknik patronu, sezon sonuna kadar 'eşofmanlarını' çıkaramayacak. Genç çalıştırıcı, haziran ayında yapılacak ikinci kademe teknik direktörlük kursunu başarıyla bitirdiği takdirde gelecek sezon çalıştıracağı takımın başında 'takım elbise' giyme hakkına kavuşacak.
Öte yandan sakatlığı nedeniyle uzun bir tedavi dönemi geçiren kaleci Rüştü'nün, Beşiktaş maçında sergilediği performans teknik heyette sevinç yarattı. Fenerbahçe'nin serbest bıraktığı Milan Rapaiç, İskoçya Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Celtic ile idmanlara çıkmaya başladı. Yeşil-Beyazlı takımda denenecek Hırvat oyuncu beğenilirse gelecek sezon için sözleşme imzalanacak. (Spor Servisi)