Çetiner: İkinci yarı açıldık

Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Raşit Çetiner, Ukrayna ile yaptıkları ve 4-2 kazandıkları özel karşılaşmanın ikinci yarısında sergilenen oyundan memnun olduğunu söyledi.

İZMİR - Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Raşit Çetiner, Ukrayna ile yaptıkları ve 4-2 kazandıkları özel karşılaşmanın ikinci yarısında sergilenen oyundan memnun olduğunu söyledi. Olumsuz hava koşullarına rağmen takımı desteklemeye gelen İzmirli futbolseverlere teşekkür eden Çetiner, fizik kalitesi yüksek, disiplinli ve iyi bir rakiple, yararlı bir hazırlık maçı oynadıklarını ifade ederek, şöyle devam etti: "Maça iyi başlamadık çünkü (çok iyiyiz) diye düşündük. Konsantre olamadık. İkinci yarıda kendimiz gibi oynayıp kaliteyi yakaladık. İkinci devrenin tamamından memnunum. Centilmence davranan rakibimize de teşekkür ediyorum. Fatih ve Selçuk'un cezalı olmaları bizi olumsuz yönde etkiledi."
Karşılaşmada sakatlanan Serkan Balcı'nın ayağındaki sorunun ciddi olmadığı belirtildi. Bu mücadeleyi yoğun yağmura rağmen iki bin civarında futbolsever izledi.
Konuk Ukrayna Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Yakovenko Pavlo ise maçın hakemi Tolga Özkalfa'nın yönetiminden memnun kalmadığını kaydederek, "Karşılaşmayı, üçüncü bir ülkeden hakem yönetmeliydi" görüşünü dile getirdi. (Spor Servisi)