Çetiner ve Aybaba isimleri ön planda

Ersun Yanal'ın istifasının ardından teknik direktör arayışlarına yoğunlaşan Vestel Manisaspor'da yönetim özellikle iki isim üzerinde yoğunlaştı: Raşit Çetiner ve Samet Aybaba.

MANİSA - Ersun Yanal'ın istifasının ardından teknik direktör arayışlarına yoğunlaşan Vestel Manisaspor'da yönetim özellikle iki isim üzerinde yoğunlaştı: Raşit Çetiner ve Samet Aybaba. Adaylar arasında adı geçen Giray Bulak'la 1.5 yıllık sözleşme talep etmesi nedeniyle anlaşamayan Siyah-Beyazlı yönetimin listesinde Egeli olmaları nedeniyle Reha Kapsal ve Ümit Kayıhan da bulunuyor.
Bu arada Sakaryaspor maçını tatil eden Hakem Cüneyt Çakır'ın, "Manisa Devlet Hastanesi'nde Vestel Manisaspor'da yöneticilik yaptığını duyduğum başhekim yardımcısı bana rapor vermedi" sözleri Manisa Tabip Odası Başkanı Doç.Dr. Devrim Akseki tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Akseki, Çakır'ın rapor vermemekle suçladığı Manisa yöneticisi Dr. Mustafa Gürcan'ın Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde görevli olduğunu hatırlatarak, "Tüm kontrolleri Manisa Devlet Hastanesi'nde yapılan Çakır ne dediğini bilmiyor. Çakır, tüm Manisalılar'dan özür dilemelidir" dedi. Cüneyt Çakır ise yaptığı açıklamada kesinlikle böyle bir şey söylemediğini, ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi.