'Cevabı vermek bize düşer'

'Cevabı vermek bize düşer'
'Cevabı vermek bize düşer'
Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, TFF'nin Kasımpaşa maçının tekrarına ilişkin kararını değerlendirdi.

İSTANBUL - BJK TV'ye Antalya kampını değerlendiren Oğuzhan Özyakup, iyi bir hazırlık kampı geçirdiklerini belirterek, "Tabii ki yorucu bir kamp oluyor. Lige en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Tatilde özel çalışmalar yaptım, burada tempomu yükseltmeye çalışıyorum" diye konuştu.

Ligin ikinci yarısında galibiyet serisi yakalamak istediklerini belirten Oğuzhan, şöyle devam etti:
" Fenerbahçe ilk yarıda çok iyi seri yakaladı. Bizim de bunu ikinci yarıda yakalamamız gerekiyor. Ligin ilk yarısının başında 4'e 4 yapmıştık. Bunu yakalamak ve devam ettirmek istiyoruz. Şu anda kampta iyi çalışıyoruz. Takımdaki herkes hedefimize ulaşacağımıza inanıyor. İnşallah da ulaşırız."

"KURAL HATASI OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORDUK"

Genç oyuncu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Spor Toto Süper Lig'de oynadıkları Kasımpaşa maçının tekrarına ilişkin kararıyla ilgili olarak, "Burada bir kural hatası olduğunu hepimiz biliyorduk. Bu bizim için iyi oldu. Şimdi cevabı vermek bize düşer. Sahada oynamamız ve maçı almamız gerekiyor" diye konuştu.

Oğuzhan Özyakup, ayrıca taraftarlarından ikinci yarıda da desteklerini sürdürmelerini istedi.

Ersan Adem Gülüm ise kampta çok çalıştıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Kamp iyi geçiyor. Çalışıyoruz, çalışıyoruz, çalışıyoruz. Dünkü hazırlık maçında saha zemini sertti. Zemin sert olduğu için adalelerde sertleşme oluyor. Dikkat etmemiz gerekiyor. Hazırlık maçlarını kazanmak istiyoruz ama bazı şeyleri sahada uygulamaya çalıştığımız için hatalar da olabiliyor." (AA)