Ceyhun Eriş'in Bursa flörtü

Bursaspor Yönetimi, teknik direktör Gheorghe Hagi'nin isteği doğrultusunda, orta saha için Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Ceyhun Eriş ile görüşüyor.

BURSA - Bursaspor Yönetimi, teknik direktör Gheorghe Hagi'nin isteği doğrultusunda, orta saha için Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Ceyhun Eriş ile görüşüyor. Ceyhun'un menajeri Tarık Üstün, yaptığı açıklamada, Bursaspor Kulübü Mali Asbaşkanı Erkan Körüstan ile genç futbolcunun transferine ilişkin geçen hafta görüştüklerini söyledi.
Teknik direktörlüğe Gheorghe Hagi'nin gelmesiyle yeniden yapılanma sürecine giren Bursaspor'un teklifinin gayet cazip olduğunu anlatan Üstün, "Ceyhun'un yurtdışı transferinde bazı pürüzler çıkınca, yurtiçine yöneldik. Başta Bursaspor olmak üzere, birçok kulüpten teklifler alıyoruz" dedi. Üstün, Bursaspor yönetimi ile bir kez daha görüşeceklerini ifade ederek, "Ceyhun da Bursaspor'a sıcak bakıyor. Sanıyorum bu hafta içinde net bir gelişme olacak" diye konuştu.
Öte yandan Yeşil-Beyazlı ekibin hocası Gheorghe Hagi, yeni sezon hazırlıklarının çok iyi geçtiğini belirterek, "Bursaspor, her geçen gün daha iyiye gidiyor" diye konuştu. Hagi, Hollanda kampında kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptıklarını, Romanya'da katıldıkları dörtlü turnuvada da teknik kapasitelerini sınama fırsatı bulduklarını ifade ederek, bir takım eksiklerinin bulunduğunu, ancak en kısa sürede gidereceklerini söyledi. (Spor Servisi)