Cezaevinden Bundesliga'ya...

Cezaevinden Bundesliga'ya...
Cezaevinden Bundesliga'ya...
Adının bir soygun olayına karışması sebebiyle 2011'de 3,5 yıl hapis cezası alan, iyi halden 2012'de beraat eden Almanya doğumlu Türk futbolcu Süleyman Koç, Bundesliga ekibi Paderborn'da sergilediği futbolla alkış alıyor.

BERLİN - Bild gazetesi, Paderborn ile Athletic Bilbao arasında oynanan hazırlık maçının 64. dakikasında yaklaşık 20 metreden attığı golle büyük beğeni toplayan Süleyman Koç'tan, "Doğru yolda ilerliyor" ifadesiyle övgüyle bahsetti. Haberde, Koç'un 2011 yılında adının bir soygun olayına karışması nedeniyle 3,5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı, iyi hal nedeniyle 2012 yılında beraat ettiği ve o tarihten bu yana Paderborn takımında forma giydiği hatırlatıldı.

Uçtu uçtu Ibrahimovic uçtu!


Paderborn'un teknik direktörü Andre Breitenreiter, hızı ve yaptığı hamlelerle Süleyman Koç'un takım için önemli bir silah olduğunu dile getirdi.

Koç, geldiği noktanın büyük bir mücadelenin eseri olduğunu vurgulayarak, "Birkaç ay önce nerede olduğum düşünülürse, bu benim için harika bir durum" ifadelerini kullandı. 25 yaşındaki futbolcu, Bundesliga'da yükselerek adını duyurmak istediğini belirterek, "Benim için önemli olan sürekli ileriye bakmak. Asistlerimle takıma katkı sağlamak istiyorum. Bilbao maçında olduğu gibi mümkün olduğunca da çok gol atmak istiyorum" şeklinde görüş belirtti.

Sezon hazırlıklarını sürdüren Paderborn, geçen hafta karşılaştığı Athletic Bilbao'ya 2-1 mağlup olmuş, maçta takımın tek golünü ise Süleyman Koç kaydetmişti. Paderborn, geçen sezon ikinci ligde 62 puan toplayarak Köln'ün ardından ikinci sırayı almış ve Bundesliga'ya yükselmişti. (AA)

Viagra içip maça çıkacaklar!