Chedjou'ya patladı: Ulan gerzek, utanmaz adam!

Chedjou'ya patladı: Ulan gerzek, utanmaz adam!
Chedjou'ya patladı: Ulan gerzek, utanmaz adam!
Galatasaray forması giyen Aurelien Chedjou, 3-2 kazandıkları Kasımpaşa maçının sonunda kameralara yansıyan görüntüsü nedeniyle tepki çekti. Kamerunlu savunma oyuncusunun, takımına ve taraftara ihanet ettiği iddia edildi.

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray 'ın deplasmanda 2-0 geriden gelip 3-2 kazandığı Kasımpaşa maçında, takım arkadaşı Umut Bulut ile tartışan Aurelien Chedjou'yu hedef aldı.

Galatasaray'da 50 milyon Dolar'lık kriz!

Uluç'un Chedjou hakkındaki sözleri şöyle:
"Chedjou o takımdan kovulması gereken bir adam. Maçın sonunda yaptığını anlamama imkân ihtimal yok. Karşılaşmayı 2-0'dan 3-2'ye çevirmiş bir Galatasaray maçı zıplayarak, oynayarak, halay çekerek terk eder. Chedjou arkadaşının üstüne yürüyor ve öyle bir yürüyor ki arkadaşları da yetişip araya girme durumu hissediyorlar. Yürüdüğü de golü atan Umut.

Ulan gerzek, iki adım bekle, içeri gir ne olacaksa içerde olsun. Kol kırılır yen içinde kalır. 'Kazandık falan ama Umut Efendi o yaptığın...' falan ne dersen de. Sevinci tribüne yaşatmadı ya. Böyle bir ihanet olabilir mi ya! Galatasaray'ın içindeki casus ancak bunu yapar. Zaten olup olmadığı da belli değil. Her maçta yedirdiği golün haddi hesabı yok.

Kendisine baksın önce utanmaz adam! Başkasına laf etmeden evvel kendine baksın. Var mı benimle son 3-4 maçın pozisyonlarını izlemeye! Hadi gelsin. Bulmuşlar Hamza gibi yumuşak adamı... Hamza kendine gelmezse, Hamza bu takımın patronu olduğunu Abdurrahim ve Abdurrahim'in arkasındakilere anlatmazsa bu Galatasaray böyle 9 maçı götüremez."   

Bruma için 8 milyon Euro